MČR

Mistrovství ČR družstev - Lomnice n./P

 

odkaz na fotogalerii

picasaweb.google.com/astv08/MCRDruzstevLomniceNP2014

 

Výsledková listina

 

MČR družstev

1. Liberec

2. Brno

3. Lhůta

4. Ostrava A

Ohlédnutí za MČR v Ostravě

 Stolní tenis vozíčkářů v Ostravě

 

Ve dnech 23. - 24. 5. 2014 proběhl ve sportovním areálu TJ Ostrava jubilejní 20. ročník Mistrovství České republiky ve stolním tenise vozíčkářů. Turnaj byl pořádán jako každý rok Sportovním klubem vozíčkářů Ostrava.

Výsledková listina MČR jednotlivců Ostrava 2014

 

Výsledky MČR 3-členných družstev v Semilech

MČR klubů:
1.SKST Liberec
2.SK Moravia Brno A
3. TJ Invaclub Loštice B
3. Sokol Lhůta

Pohár PS Sportu:
1.SKV Praha
2.SKV Ostrava
3.TJ Invaclub Loštice A
3.SK Moravia Brno B

OPEN Jednotlivci:

1. Tauš René SKST Liberec
2.Svatoš Petr Sokol Lhůta
3. Zmrzlý Karel SK Moravia Brno A
3. Kadlík Vladimír SK Moravia Brno A
 

Fotografie z MČR družstev 2013 v Semilech

Ve fotogalerii jsou nové fotky z právě skončeného MČR družstev.

Odkaz je zde. 

MČR Ostrava - článek Radka Skyby

 

            Ve dnech 16. – 19. května 2013 se ve Sportovním areálu TJ Ostrava na Varenské ulici sešli nejlepší stolní tenisté na vozíku z celé České republiky. Konal se zde 19. ročník Mistrovství ČR jednotlivců a dvoučlenných družstev ve stolním tenise vozíčkářů, nad nímž převzala záštitu náměstkyně hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. Věra Palková. Je pravdou, že chyběli dva momentálně asi nejlepší hráči u nás, René Tauš a Jaroslav Hadrava, ale o to víc se čekalo, jak se ostatní poperou o mistrovské tituly.

Výsledková listina MČR Ostrava 2013

Ženy 
1.  Habětínková Spomenka SKV Pardubice
2.  Mentznerová Beáta SKV Ostrava
3.  Svobodová Markéta TJ Invaclub Loštice
4.  Lukešová Iva SK Nové Město n/Metují
Muži para
1.  Trčka Lubomír SKV Otrokovice
2.  Mrázek Jan SKV Praha
3.  Suja Jan TJ Invaclub Loštice
4.  Zmrzlý Karel SK Moravia Brno
5.  Žák Jiří SK Moravia Brno
6.  Svatoš Petr TJ Sokol Lhůta
7.  Kadlík Vladimír SK Moravia Brno
8.  Ribka Bohuslav SKV Ostrava
9.  Gronych Jiří SKV Ostrava
10.  Skyba Radek  SKV Ostrava
Muži kvadru
1.  Suchánek Jiří SKST Liberec
2.  Zvolánek Martin SKV Pardubice
3.  Přibyl Tomáš SKST Liberec
4.  Fiala Pavel SKV Praha
5.  Krejčí Milan SKV Praha
6.  Tláskal Vladimír SKV Pardubice
Open
1.  Trčka Lubomír SKV Otrokovice
2.  Žák Jiří SK Moravia Brno
3.  Zmrzlý Karel SK Moravia Brno
4.  Mrázek Jan SKV Praha
5.-8. Suja Jan TJ Invaclub Loštice
5.-8. Svatoš Petr TJ Sokol Lhůta
5.-8. Suchánek Jiří SKST Liberec
5.-8. Kadlík Vladimír SK Moravia Brno
9.-16. Fiala Pavel SKV Praha
9.-16. Tláskal Vladimír SKV Pardubice
9.-16. Svobodová Markéta TJ Invaclub Loštice
9.-16. Krejčí Milan SKV Praha
9.-16. Přibyl Tomáš SKST Liberec
9.-16. Ribka Bohuslav SKV Ostrava
9.-16. Skyba Radek  SKV Ostrava
9.-16. Zvolánek Martin SKV Pardubice
17.-20. Habětínková Spomenka SKV Pardubice
17.-20. Lukešová Iva SK Nové Město n/Metují
17.-20. Mentznerová Beáta SKV Ostrava
17.-20. Gronych Jiří SKV Ostrava
Čtyřhry
1.  Zmrzlý - Kadlík SK Moravia Brno
2.  Svatoš - Žák Lhůta - Brno
3. - 4. Suchánek - Přibyl SKST Liberec
3. - 4. Krejčí - Fiala SKV Praha
5.-8. Tláskal - Habětínková SKV Pardubice
5.-8. Suja - Svobodová  TJ Invaclub Loštice
5.-8. Hudeček - Gronych SKV Ostrava
5.-8. Trčka - Mrázek Otrokovice - Praha
9.-10. Zvolánek - Lukešová SK Nové Město
9.-10. Skyba - Mentznerová SKV Ostrava
Družstva
1.  Trčka - Mrázek Otrokovice - Praha
2.  Suchánek - Přibyl SKST Liberec
3.  Svatoš - Žák Lhůta - Brno
4.  Zmrzlý - Kadlík SK Moravia Brno
5.-8. Ribka - Gronych SKV Ostrava
5.-8. Tláskal - Habětínková SKV Pardubice
5.-8. Krejčí - Fiala SKV Praha
5.-8. Suja - Svobodová  TJ Invaclub Loštice
9.-10. Skyba - Mentznerová SKV Ostrava
9.-10. Zvolánek - Lukešová SK Nové Město

Propozice MČR Ostrava

 

Výsledková listina MČR Ostrava 2012

 

Výsledky z prvního turnaje Otto Bock ČP z Klatov

Přihlášení

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Kdo je nový

  • jzak
  • psvatos
  • suchy
  • jd
  • rt