Pozvánka na turnaj do Klatov

Pozvánka na turnaj do Klatov ke stažení

Lignano Master Open 2011

 

Pozvánka na mezinárodní turnaj v Ostravě

7-11.9.2011 se v Ostravě bude mezinárodní turnaj ve stolním tenisu, poprvé i za účasti hráčů hrající na vozíku. Je to pro náš sport výborná příležitost zahrát si na takovéto akci, poměřit se se světem a vyzkoušet svoje schopnosti.

Nový název a logo pro letošní ročník Českého poháru

Pozvánka na soustředění v Horní Lhotě v roce 2011

 

Vážení sportovci,
 
dovolujeme si Vás pozvat i v letošním roce na víkendové soustředění, kde máte možnost vylepšit si svoje hráčské schopnosti ve stolním tenise a zároveň strávit příjemné chvíle se svými přáteli. Po celou dobu tréninků budou k dispozici zkušení sparingpartneři.

Zpráva trenéra Milana Jaška o proběhlém Mistrovství světa

MS 2010 – Gwangju Jižní Korea

 

Kalendář akcí 2011 - update 23.5.2011

 

Celkové pořadí Českého poháru 2010 po 9.turnaji v Brně

Červeně jsou označeni postupující a sestupující

Opustila nás Lucka Mrázková

Výsledky z turnaje v Brně

Skupina A

1 Stefanu Michal (SK Nové Město nad M)
2 Kadlík Vladimír (SK Moravia Brno)
3 Zmrzlý Karel (SK Moravia Brno)
4 Suchánek Jiří (SKST Liberec)
5 Ribka Bohuslav (TJ Sokol Kateřinky)
6 Tláskal Vladimír
7 Mrázek Jan (SKV Praha)
8 Fiala Pavel (SKV Praha)
9 Vintrlík Ladislav (SK Moravia Brno)
10 Harant Tomáš (SKVZR Cheb)
11 Procházka Vojtěch (Bošky Bošovice)

Skupina B

1 Žák Jiří (SK Moravia Brno)
2 Krejčí Milan (SKV Praha)
3 Navrátil Stanislav (TJ Invaclub Loštice)
4 Melkus Ivo (SK Moravia Brno)
5 Kebísek Ivan (TJ Invaclub Loštice)
6 Danko Štefan (SKV Praha)
7 Kubaň Jan (SKVZR Cheb)
8 Skyba Radek (SKV Ostrava)
9 Antonín Jiří (SKV Ostrava)
10 Vašíček Vojtěch (SK Moravia Brno)

Skupina C

1 Svatoš Petr
2 Bína Daniel (SKV Praha)
3 Hora Antonín (TJ Sokol Kateřinky)
4 Adámek Petr (SKV Otrokovice)
5 Zelený Aleš (SK Nové Město nad M)
6 Juřica Petr (SK Moravia Brno)
7 Macíček Libor (SK Moravia Brno)
8 Pešek Ladislav (SKST Liberec)
9 Kolaříková Simona
10 Fedra Petr
11 Barbierik Martin
12 Kroužel Leoš (Lokomotiva Pardubice)
13 Šeda Petr
14 Petřvaldský D.
15 Kamenný F.
16 Majo Jan
17 Kunze D.
18 Knobloch L.
19 Váša M.
20 Peř Marek
21 Bauer M.

Přihlášení

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Kdo je nový

  • jzak
  • psvatos
  • suchy
  • jd
  • rt