Český pohár 2003 - výsledková listina

 

Stolní tenis - rok 2003
Výsledková listina - skupina A

Pořadí
Jméno
Klatovy
Mohelnice I
Jablonec
Liberec
Cheb
Otrokovice
Praha
Mohelnice II
Brno
Body
1
Tauš René
 
1-22
1-17
1-12
 
 
1-19
1-18
2-20
96
2
Stefanu Michal
1-16
2-21
 
 
 
 
2-18
2-17
1-21
93
3
Trčka Lubomír
2-15
3-20
 
2-11
 
4-10
3-17
 
3-19
82
4
Glazar František
3-14
4-19
 
 
 
3-11
4-16
3-16
 
76
5
Zmrzlý Karel
5-12
6-17
5-13
 
1-8
1-13
 
4-15
5-17
75
6
Pivarčiová Jitka
4-13
5-18
7-11
3-10
4-5
 
6-14
6-13
6-16
74
7
Přibyl Tomáš
8-9
8-15
4-14
7-6
6-3
5-9
 
7-12
4-18
68
8
Ribka Bohuslav
 
7-16
8-10
8-5
5-4
 
5-15
8-11
7-15
67
9
Sucharda Jiří
6-11
10-13
6-12
6-7
3-6
 
9-11
5-14
 
61
10
Koštejn Josef
7-10
9-14
10-8
5-8
2-7
 
13-7
 
8-14
54
11
Kábrt Bohumil
 
 
2-16
4-9
 
 
7-13
 
9-13
51
12
Tvrz Jaromír
9-8
13-10
11-7
9-4
8-1
8-6
10-10
9-10
10-12
50
13
Navrátil Stan.
10-7
12-11
13-5
10-3
 
9-5
8-12
10-9
15-7
46
14
Gronych Jiří
 
14-9
14-4
 
 
12-2
12-8
12-7
11-11
39
15
Vašíček Vojtěch
12-5
15-8
 
 
 
11-3
11-9
11-8
13-9
39
16
Vintrlík Ladislav
11-6
16-7
 
 
 
6-8
 
13-6
12-10
37
17
Harant Tomáš
13-4
17-6
12-6
 
7-2
10-4
 
 
14-8
28
18
Zvolánek Martin
 
 
3-15
 
 
2-12
 
 
 
27
19
Pleva Jiří
 
 
9-9
 
 
7-7
14-6
 
 
22
20
Kvoch Tomáš
 
11-12
 
 
 
 
 
 
16-6
18

Výsledková listina - skupina B

Pořadí
Jméno
Klatovy
Mohelnice I
Jablonec
Liberec
Cheb
Otrokovice
Praha
Mohelnice II
Brno
Body
1
Kadlik Ladimír
5-15
2-18
 
2-13
2-18
3-9
5-11
2-10
2-19
83
2
Kalousek Miloš
2-18
 
5-10
1-14
6-14
 
2-14
 
3-18
78
3
Kebísek Ivan
4-16
4-16
8-7
4-11
5-15
4-8
6-10
7-5
6-15
73
4
Hudeček Vratisl.
1-19
1-19
 
 
1-19
2-10
 
 
 
67
5
Federová Mart.
 
5-15
6-9
6-9
3-17
8-4
 
3-9
4-17
67
6
Kubaň Jan
8-12
7-13
2-13
7-8
13-7
 
3-13
 
8-13
64
7
Urban Pavel
7-13
 
 
 
4-16
 
4-13
1-11
12-9
62
8
Bína Daniel
 
8-12
1-14
5-10
9-11
 
9-7
5-7
7-14
61
9
Zajpt Tomáš
 
10-10
 
3-12
7-3
1-11
 
10-2
1-20
56
10
Novák Pavel
 
9-11
11-4
 
10-10
5-7
7-9
8-4
5-16
53
11
Motyčka Lad.
12-8
6-14
7-8
8-7
11-9
 
11-5
9-3
11-10
49
12
Fáber Tomáš
 
11-9
4-11
 
 
 
1-15
4-8
 
43
13
Danko Štefan
6-14
14-6
9-6
9-6
 
9-3
8-8
 
14-7
41
14
Fiala Pavel
10-10
 
3-12
11-4
 
 
10-6
 
13-8
40
15
Hrbek Miroslav
9-11
13-7
 
 
8-12
7-5
12-4
 
 
39
16
Novotný Miroslav
3-17
12-8
 
 
 
 
 
 
9-12
37
17
Mocek Jaromír
 
3-17
 
 
 
6-6
 
 
10-11
34
18
Jobák Miroslav
11-9
 
 
 
12-8
 
 
6-6
15-6
29
19
Lukešová Ivana
13-7
15-5
10-5
10-5
14-6
 
 
11-1
16-5
28
20
Bosák Pavel
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

Výsledková listina - skupina C

Pořadí
Jméno
Klatovy
Mohelnice I
Jablonec
Liberec
Cheb
Otrokovice
Praha
Mohelnice II
Brno
Body
1
Špidlen Miroslav
1-15
1-19
1-17
1-12
1-25
 
3-18
 
2-23
102
2
Páralová Markéta
4-12
2-18
4-14
 
5-20
4-8
10-11
2-20
4-21
93
3
Pešek Ladislav
2-14
7-13
8-10
4-9
4-22
 
2-19
7-15
3-22
92
4
Vokáč Martin
 
 
 
 
2-24
1-11
9-12
5-17
5-20
84
5
Suja Josef
5-11
3-17
6-12
2-11
5-20
2-10
 
11-11
6-19
79
6
Veverka Rad.
 
6-14
7-11
 
 
 
6-15
1-21
7-18
79
7
Jedlička Zdeněk
 
4-16
2-16
3-10
 
 
 
3-19
8-17
78
8
Zich Libor
3-13
10-10
9-9
 
3-23
 
7-14
6-16
16-9
76
9
Hadrava Jaroslav
 
 
 
 
5-20
 
5-16
 
1-24
60
10
Bobek Jiří
 
 
5-13
 
 
 
1-20
4-18
 
51
11
Klíma Jaroslav
8-8
 
12-6
6-7
13-13
 
13-8
 
11-14
50
12
Mrtková Jarmila
10-6
14-6
13-5
7-6
9-16
 
14-7
 
15-10
45
13
Mikulášek Vladislav
 
13-7
 
 
 
6-6
 
8-14
10-15
42
14
Macíček Libor
 
 
 
 
9-16
3-9
 
 
9-16
41
15
Bubla Jiří
 
 
3-15
5-8
 
 
4-17
 
 
40
16
Koubek Jaroslav
 
12-8
 
 
 
5-7
 
10-12
17-8
35
17
Dáňa Josef
7-9
 
11-7
 
12-14
 
 
 
 
30
18
Juřica Petr
 
9-11
 
 
 
8-4
 
9-13
 
28
19
Schneider Robert
9-7
 
 
 
5-20
 
 
 
 
27
20
Hamák Jan
12-4
 
 
8-5
14-12
 
16-5
 
 
26
21
Šeďa Petr
 
15-5
 
 
 
9-3
15-6
 
14-11
25
22
Bobková Naďa
 
 
10-8
 
 
 
12-9
15-7
 
24
23
Skýba Radek
 
 
 
 
 
 
 
12-10
12-13
23
24
Krejčí Milan
 
 
 
 
 
 
11-10
 
13-12
22
25
Škurek Martin
 
8-12
 
 
 
 
 
14-8
 
20
26
Zelenka Jaroslav
 
 
 
 
9-16
 
 
 
 
16
27
Geier Libor
 
5-15
 
 
 
 
 
 
 
15
28
Kotala Mojmír
 
 
 
 
 
7-5
 
13-9
 
14
29
Benada Luděk
 
11-9
 
 
 
 
 
 
20-5
14
30
Kezseg Robert
 
 
 
 
 
 
8-13
 
 
13
31
Synek František
 
 
 
 
15-10
 
 
 
 
10
32
Rejfíř Josef
 
 
 
 
15-10
 
 
 
 
10
33
Obořil Vladimír
 
 
 
 
15-10
 
 
 
 
10
34
Nejedlý Luboš
 
 
 
 
15-10
 
 
 
 
10
35
Šimonová Květa
6-10
 
 
 
 
 
 
 
 
10
36
Navrátil Petr
 
16-4
 
 
 
 
 
18-4
 
8
37
Balga Zdeněk
 
 
 
 
 
 
 
 
18-7
7
38
Tesař Pavel
 
 
 
 
 
11-1
 
 
19-6
7
39
Lindák Petr
 
 
 
 
19-6
 
 
 
 
6
40
Formánek Petr
 
 
 
 
19-6
 
 
 
 
6
41
Keszeg Zoltán
 
 
 
 
19-6
 
 
 
 
6
42
Zaňáková Věra
 
 
 
 
19-6
 
 
 
 
6
43
Pobucký Martin
 
 
 
 
 
 
 
16-6
 
6
44
Havlík Stanislav
 
 
 
 
 
 
 
17-5
 
5
45
Franěk Vojta
11-5
 
 
 
 
 
 
 
 
5
46
Antálek Dalibor
 
 
 
 
 
 
 
 
21-4
4
47
Tylšar Josef
 
 
 
 
 
10-2
 
 
 
2

 

Přihlášení

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Kdo je nový

  • jzak
  • psvatos
  • suchy
  • jd
  • rt