Český pohár 2004 - výsledková listina

 

Stolní tenis - rok 2004
Výsledková listina - skupina C

Pořadí
Jméno
Klatovy
Mohelnice
Prostějov
Jablonec n.N.
Cheb
Liberec
Mohelnice
Žďár n.Sáz.
Brno
Body
1
Hadrava Jaroslav
1-14
1-20
 
1-14
1-24
 
 
2-15
 
87
2
Zich Libor
5-10
4-17
2-9
 
2-23
 
5-14
 
1-16
80
3
Suja Josef
 
 
 
4-11
3-22
4-6
3-16
5-12
2-15
76
4
Jedlička Zdeněk
 
 
1-10
 
4-21
2-8
2-17
4-13
4-13
74
5
Klíma Jaroslav
4-11
5-16
 
6-9
7-18
 
9-10
7-10
 
65
6
Skyba Radek
 
9-12
3-8
5-10
 
3-7
6-13
6-11
3-14
60
7
Lukešová Ivana
6-9
11-10
7-4
8-7
8-17
 
10-9
3-14
13-4
59
8
Bobek Jiří
 
3-18
 
2-13
6-19
1-9
 
 
 
59
9
Vokáč Martin
 
2-19
4-7
3-12
5-20
 
 
 
 
58
10
Adámek Petr
 
 
5-6
9-6
 
 
4-15
10-7
9-8
42
11
Mrtková Jarmila
 
13-8
8-3
10-5
14-11
 
8-11
12-5
 
40
12
Kotala Mojmír
 
7-14
 
 
 
5-5
11-8
 
6-11
38
13
Juřica Petr
 
8-13
 
 
 
 
13-6
8-9
7-10
38
14
Jobák Miroslav
2-13
10-11
 
 
11-14
 
 
 
 
38
15
Bosák Pavel
 
 
 
 
 
 
1-18
1-16
 
34
16
Macíček Libor
 
 
 
 
9-16
 
 
11-6
5-12
34
17
Veverka Rad.
 
6-15
6-5
7-8
 
 
 
 
 
28
18
Škurek Martin
 
12-9
 
 
 
 
12-7
 
8-9
25
19
Bobková Naďa
 
14-7
 
12-3
12-13
8-2
 
 
 
25
20
Krejčí Milan
3-12
 
 
 
 
 
 
9-8
 
20
21
Synek František
 
 
 
11-4
16-9
7-3
 
 
 
16
22
Zelenka Jaroslav
 
 
 
 
10-15
 
 
 
 
15
23
Janoušek Petr
8-7
 
 
 
18-7
 
 
 
 
14
24
Havlík Stanislav
 
 
 
 
 
 
7-12
 
 
12
25
Hamák Jan
 
 
 
 
13-12
 
 
 
 
12
26
Pobucký Martin
 
15-6
 
 
 
 
14-5
 
 
11
27
Koval Miroslav
 
 
 
 
15-10
 
 
 
 
10

Výsledková listina - skupina B

Pořadí
Jméno
Klatovy
Mohelnice
Prostějov
Jablonec n.N.
Cheb
Liberec
Mohelnice
Žďár n.Sáz.
Brno
Body
1
Pleva Jiří
 
1-17
 
1-9
 
2-6
1-13
1-14
2-13
66
2
Zajpt Tomáš
 
4-14
 
 
5-7
 
3-11
3-12
3-12
56
3
Fedorová Mart.
1-9
7-11
1-8
2-8
 
 
2-12
 
9-6
48
4
Urban Pavel
7-3
3-15
 
3-7
2-10
 
 
9-6
6-9
47
5
Kubaň Jan
2-8
5-13
 
4-6
6-6
4-4
 
4-11
10-5
44
6
Danko Štefan
3-7
9-9
 
 
10-2
3-5
 
5-10
4-11
42
7
Fiala Pavel
5-5
10-8
 
6-4
4-8
1-7
 
 
5-10
38
8
Hudeček Vratisl.
 
 
 
 
1-11
 
 
2-13
1-14
38
9
Bína Daniel
 
 
4-5
 
3-9
 
8-6
6-9
7-8
37
10
Novák Pavel
 
6-12
3-6
 
 
 
4-10
7-8
 
36
11
Motyčka Lad.
4-6
8-10
 
 
7-5
5-3
9-5
8-7
11-4
33
12
Špidlen Miroslav
 
13-5
7-2
5-5
9-3
 
6-8
11-4
 
25
13
Kvoch Tomáš
 
2-16
2-7
 
 
 
 
 
 
23
14
Páralová Markéta
9-1
14-4
6-3
7-3
 
 
10-4
10-5
8-7
23
15
Pešek Ladislav
6-4
12-6
 
 
11-1
 
11-3
12-3
12-3
19
16
Mocek Jaromír
 
 
5-4
 
 
 
7-7
 
 
11
17
Novotný Miroslav
 
 
 
 
 
 
5-9
 
 
9
18
Fáber Tomáš
 
11-7
 
 
 
 
 
 
 
7
19
Hrbek Miroslav
8-2
 
 
 
8-4
 
 
 
 
6

 
 
 
 
 
 
Výsledková listina - skupina A

Pořadí
Jméno
Klatovy
Mohelnice
Prostějov
Jablonec n.N.
Cheb
Liberec
Mohelnice
Žďár n.Sáz.
Brno
Body
1
Stefanu Michal
3-19
1-23
1-22
1-16
1-14
1-21
1-17
1-25
2-23
114
2
Tauš René
1-21
2-22
2-21
 
 
2-20
 
2-24
1-24
112
3
Glazar František
2-20
 
 
2-15
 
5-17
 
4-22
3-22
96
4
Zmrzlý Karel
4-18
 
3-20
3-14
2-13
6-16
2-16
6-20
4-21
95
5
Přibyl Tomáš
6-16
5-19
4-19
9-8
6-9
4-18
6-12
7-19
12-13
91
6
Pivarčiová Jitka
5-17
4-20
 
4-13
3-12
8-14
5-13
9-17
5-20
88
7
Sucharda Jiří
8-14
6-18
6-17
8-9
 
10-12
3-15
5-21
8-17
88
8
Trčka Lubomír
 
3-21
5-18
 
 
 
 
3-23
6-19
81
9
Zvolánek Martin
 
9-15
10-13
5-12
7-8
3-19
4-14
 
7-18
79
10
Koštejn Josef
7-15
7-17
7-16
 
9-6
 
8-10
8-18
 
76
11
Kadlík Vladimír
13-9
10-14
8-15
11-6
8-7
9-13
9-9
14-12
11-14
68
12
Tvrz Jaromír
10-12
8-16
11-12
6-11
4-11
12-10
 
11-15
 
66
13
Ribka Bohuslav
 
 
9-14
7-10
10-5
 
7-11
13-13
10-15
63
14
Navrátil Stan.
11-11
15-9
15-8
 
 
11-11
14-4
12-14
9-16
61
15
Harant Tomáš
9-13
12-12
13-10
 
5-10
 
13-5
 
17-8
53
16
Kábrt Bohumil
 
 
 
10-7
 
7-15
 
10-16
13-12
50
17
Vintrlík Ladislav
12-10
14-10
14-9
 
 
 
10-8
15-11
18-7
48
18
Gronych Jiří
 
11-13
 
12-5
 
13-9
12-6
18-8
14-11
47
19
Vašíček Vojtěch
15-7
16-8
12-11
 
 
14-8
11-7
16-10
15-10
47
20
Kalousek Miloš
14-8
17-7
 
13-4
12-3
15-7
 
17-9
16-9
40
21
Kebísek Ivan
16-6
13-11
16-7
14-3
11-4
16-6
15-3
19-7
 
37

 

Přihlášení

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Kdo je nový

  • jzak
  • psvatos
  • suchy
  • jd
  • rt