Český pohár 2005 - výsledková listina

 

Stolní tenis - rok 2005
Výsledková listina - skupina A

Pořadí
Jméno
Klatovy
Mohelnice I
Prostějov
Liberec
Liberec II
Cheb
Praha
Žďár nad Sázavou
Mohelnice II
Brno
Body
1
Stefanu Michal
1-17
1-20
1-20
 
1-16
1-18
 
1-15
 
2-22
97
2
Tauš René
 
2-19
2-19
1-13
 
2-17
 
 
1-13
1-23
91
3
Pivarčiová Jitka
5-13
5-16
5-16
 
4-13
3-16
3-11
5-11
 
9-15
76
4
Přibyl Tomáš
6-12
4-17
3-18
4-10
6-11
4-15
4-10
 
6-8
11-13
75
5
Glazar František
 
 
 
2-12
2-15
 
2-12
2-14
 
3-21
74
6
Zmrzlý Karel
3-15
 
6-15
 
 
 
 
3-13
4-10
4-20
73
7
Zvolánek Martin
 
 
7-14
3-11
5-12
 
 
4-12
2-12
5-19
69
8
Ribka Bohuslav
7-11
6-15
4-17
5-9
7-10
7-12
 
 
 
10-14
69
9
Trčka Lubomír
2-16
3-18
 
 
 
 
1-13
 
 
6-18
65
10
Sucharda Jiří
 
9-12
 
 
3-14
5-14
 
 
5-9
8-16
65
11
Kadlík Vladimír
4-14
10-11
9-12
8-6
 
9-10
7-7
6-10
3-11
12-12
60
12
Tvrz Jaromír
8-10
8-13
10-11
6-8
10-7
8-11
10-4
8-8
 
 
53
13
Kábrt Bohumil
 
 
 
7-7
8-9
 
5-9
7-9
 
7-17
51
14
Harant Tomáš
10-8
 
13-8
9-5
11-6
6-13
9-5
 
9-5
15-9
44
15
Pleva Jiří
9-9
7-14
8-13
 
 
 
 
 
7-7
 
43
16
Vintrlík Ladislav
13-5
11-10
12-9
 
 
10-9
6-8
9-7
8-6
 
43
17
Navrátil Stan.
12-6
12-9
14-7
 
9-8
 
 
10-6
10-4
14-10
40
18
Fedorová Mart.
11-7
15-6
11-10
 
 
11-8
8-6
 
 
16-8
39
19
Urban Pavel
14-4
14-7
15-6
10-4
12-5
12-7
12-2
11-5
11-3
17-7
32
20
Zajpt Tomáš
 
13-8
 
 
 
13-6
11-3
 
 
13-11
28

 
 
 
 
 
 
Výsledková listina - skupina B

Pořadí
Jméno
Klatovy
Mohelnice I
Prostějov
Liberec
Liberec II
Cheb
Praha
Žďár nad Sázavou
Mohelnice II
Brno
Body
1
Hadrava Jaroslav
2-19
1-19
 
2-8
 
1-16
1-13
1-21
 
1-24
99
2
Gronych Jiří
5-16
4-16
1-11
 
 
 
 
4-18
1-18
7-18
86
3
Kalousek Miloš
4-17
 
 
6-4
1-9
3-14
4-10
5-17
 
3-22
80
4
Suja Jan
8-13
9-11
5-7
3-7
3-7
5-12
7-7
10-12
3-16
4-21
74
5
Vašíček Vojtěch
 
10-10
2-10
 
 
9-8
8-6
2-20
2-17
9-16
73
6
Kebísek Ivan
12-9
6-14
3-9
4-6
4-6
4-13
2-12
12-10
4-15
6-19
73
7
Danko Štefan
10-11
5-15
 
4-6
5-5
7-10
 
6-16
6-13
10-15
70
8
Fiala Pavel
6-15
 
 
1-9
2-8
2-15
3-11
11-11
 
13-12
64
9
Bína Daniel
9-12
7-13
 
 
 
6-11
5-9
 
8-11
8-17
64
10
Kubaň Jan
3-18
11-9
 
7-3
 
8-9
 
9-13
5-14
 
63
11
Novák Pavel
7-14
 
 
 
 
 
6-8
7-15
7-12
12-13
62
12
Hudeček Vratisl.
1-20
3-17
 
 
 
 
 
 
 
2-23
60
13
Kvoch Tomáš
 
2-18
 
 
 
 
 
3-19
 
5-20
57
14
Motyčka Lad.
14-7
8-12
 
5-5
6-4
10-7
10-4
13-9
10-9
14-11
48
15
Páralová Markéta
13-8
14-6
4-8
8-2
7-3
 
 
8-14
 
15-10
46
16
Zich Libor
11-10
12-8
6-6
 
 
13-4
 
15-7
12-7
17-8
40
17
Jedlička Zdeněk
15-6
 
 
 
 
11-6
9-5
14-8
9-10
16-9
39
18
Pešek Ladislav
16-5
13-7
 
 
8-2
12-5
 
 
13-6
18-7
30
19
Mocek Jaromír
 
 
 
 
 
 
 
 
11-8
11-14
22
20
Špidlen Miroslav
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výsledková listina - skupina C

Pořadí
Jméno
Klatovy
Mohelnice I
Prostějov
Liberec
Liberec II
Cheb
Praha
Žďár nad Sázavou
Mohelnice II
Brno
Body
1
Skyba Radek
4-6
2-13
1-8
 
 
6-17
3-7
2-11
2-17
3-14
72
2
Bosák Pavel
 
1-14
 
1-4
 
 
2-8
1-12
1-18
2-15
67
3
Vokáč Martin
5-5
6-9
3-6
4-1
 
1-22
1-9
3-10
 
 
56
4
Bobek Jiří
1-9
 
2-7
 
1-6
3-20
 
7-6
5-14
 
56
5
Krejčí Milan
3-7
9-6
5-4
2-3
2-5
5-18
4-6
4-9
 
4-13
53
6
Lukešová Ivana
 
 
 
 
4-3
8-15
6-4
8-5
10-9
5-12
45
7
Jobák Miroslav
 
 
 
 
 
2-21
 
6-7
4-15
 
43
8
Suchánek Jiří
 
 
 
3-2
3-4
11-12
5-5
5-8
9-10
9-8
43
9
Macíček Libor
 
5-10
 
 
 
4-19
 
10-3
 
10-7
39
10
Veverka Rad.
 
7-8
4-5
 
 
 
 
 
8-11
8-9
33
11
Novotný Miroslav
 
3-12
 
 
 
 
 
 
3-16
 
28
12
Klíma Jaroslav
 
 
 
 
 
7-16
7-3
11-2
 
11-6
27
13
Adámek Petr
 
4-11
7-2
 
 
 
 
 
6-13
 
26
14
Bobková Naďa
8-2
 
8-1
 
6-1
12-11
 
9-4
14-5
 
23
15
Kotala Mojmír
 
 
6-3
 
 
 
 
 
11-8
6-11
22
16
Kmoníček Antonín
6-4
 
 
 
 
10-13
8-2
 
 
 
19
17
Juřica Petr
 
 
 
 
 
 
 
 
12-7
7-10
17
18
Procházka Vojtěch
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1-16
16
19
Hrbek Miroslav
 
 
 
 
 
9-14
 
 
 
 
14
20
Škurek Martin
 
8-7
 
 
 
 
 
 
13-6
 
13
21
Seman Jiří
 
 
 
 
 
 
 
 
7-12
 
12
22
Šaňková. Dana
 
 
 
 
 
14-9
 
 
 
14-3
12
23
Tománek Jiří
 
 
 
 
 
13-10
 
 
 
 
10
24
Pobucký Martin
 
10-5
 
 
 
 
 
 
15-4
 
9
25
Purgl František
2-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8
26
Zelenka Jaroslav
 
 
 
 
 
15-8
 
 
 
 
8
27
Kříž Jan
 
 
 
 
 
16-7
 
 
 
 
7
28
Matoušek Jan
 
 
 
 
 
 
 
12-1
 
12-5
6
29
Míšek Miroslav
 
 
 
 
 
17-6
 
 
 
 
6
30
Keszeg Zoltán
 
11-4
 
 
 
21-2
 
 
 
 
6
31
Nejedlý Luboš
 
 
 
 
 
18-5
 
 
 
 
5
32
Petřvaldský Dušan
 
 
 
 
 
 
 
 
 
13-4
4
33
Rejfíř Josef
 
 
 
 
 
19-4
 
 
 
 
4
34
Ploužek Jan
 
 
 
 
 
 
9-1
 
 
15-2
3
35
Sýkora Zbyněk
7-3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3
36
Janoušek Petr
 
 
 
 
 
20-3
 
 
 
 
3
37
Bubla Jiří
 
 
 
 
5-2
 
 
 
 
 
2
38
Franěk Vojta
9-1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1
39
Koubek Jaroslav
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16-1
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Přihlášení

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Kdo je nový

  • jzak
  • psvatos
  • suchy
  • jd
  • rt