Český pohár 2006 - výsledková listina

 

Výsledková listina - skupina A
Pořadí
Jméno
Mohelnice
Klatovy
Prostějov
Liberec T
Liberec Z
Cheb
Praha
Žďár
Mohelnice II
Brno
Body
1
Tauš René
1-20
 
 
1-20
1-20
 
1-20
 
2-19
1-20
119
2
Stefanu Michal
 
1-20
 
2-19
2-19
1-20
 
1-20
1-20
2-19
118
3
Zmrzlý Karel
3-18
4-17
 
8-13
4-17
2-19
3-18
4-17
5-16
3-18
107
4
Trčka Lubomír
 
2-19
1-20
5-16
 
 
4-17
3-18
 
5-16
106
5
Glazar František
 
3-18
 
3-18
8-13
 
2-19
2-19
 
4-17
104
6
Kadlík Vladimír
4-17
6-15
3-18
10-11
5-16
3-18
7-14
5-16
3-18
10-11
103
7
Ribka Bohuslav
7-14
11-10
5-16
4-17
9-12
4-17
5-16
6-15
7-14
12-9
95
8
Hadrava Jaroslav
2-19
10-11
2-19
9-12
 
6-15
11-10
7-14
 
6-15
94
9
Pivarčiová Jitka
 
5-16
 
7-14
6-15
7-14
 
9-12
4-17
8-13
89
10
Přibyl Tomáš
11-10
8-13
4-17
6-15
7-14
8-13
9-12
 
6-15
14-7
87
11
Sucharda Jiří
6-15
9-12
 
12-9
3-18
9-12
 
 
 
11-10
76
12
Harant Tomáš
5-16
7-14
7-14
13-8
11-10
10-11
13-8
 
 
17-4
73
13
Navrátil Stan.
8-13
15-6
8-13
15-6
 
 
8-13
11-10
9-12
 
67
14
Kábrt Bohumil
 
 
 
14-7
10-11
 
6-15
8-13
 
9-12
58
15
Vintrlík Ladislav
12-9
 
9-12
 
 
 
10-11
12-9
10-11
15-6
58
16
Kalousek Miloš
10-11
12-9
 
16-5
13-8
11-10
12-9
 
 
13-8
55
17
Gronych Jiří
 
16-5
6-15
11-10
12-9
 
 
10-11
 
18-3
53
18
Pleva Jiří
9-12
14-7
 
 
 
 
 
 
8-13
16-5
37
19
Zvolánek Martin
 
 
 
 
 
5-16
 
 
 
7-14
30
20
Tvrz Jaromír
 
13-8
 
 
 
 
 
 
 
 
8
 
Výsledková listina - skupina B
 
Pořadí
Jméno
Mohelnice
Klatovy
Prostějov
Liberec T
Liberec Z
Cheb
Praha
Žďár
Mohelnice II
Brno
Body
1
Hudeček Vratisl.
1-20
 
1-20
 
1-20
2-19
 
3-18
1-20
1-20
119
2
Suja Jan
7-14
1-20
6-15
1-20
7-14
9-12
5-16
11-10
5-16
3-18
105
3
Fiala Pavel
6-15
2-19
 
4-17
3-18
7-14
3-18
5-16
 
5-16
104
4
Vašíček Vojtěch
 
5-16
 
5-16
 
3-18
4-17
12-9
3-18
4-17
102
5
Urban Pavel
5-16
6-15
4-17
3-18
2-19
8-13
6-15
9-12
6-15
7-14
100
6
Bosák Pavel
2-19
 
2-19
 
 
 
 
1-20
2-19
2-19
96
7
Kebísek Ivan
3-18
 
3-18
11-10
6-15
10-11
7-14
6-15
7-14
9-12
94
8
Novák Pavel
10-11
8-13
7-14
7-14
 
 
2-19
4-17
 
 
88
9
Kubaň Jan
8-13
3-18
 
 
4-17
6-15
9-12
8-13
 
 
88
10
Motyčka Lad.
9-12
9-12
 
2-19
9-12
4-17
 
 
8-13
10-11
85
11
Bína Daniel
4-17
4-17
5-16
8-13
 
 
 
14-7
12-9
 
79
12
Zajpt Tomáš
14-7
 
 
 
5-16
13-8
8-13
 
4-17
8-13
74
13
Danko Štefan
 
7-14
 
6-15
 
5-16
 
10-11
 
6-15
71
14
Skyba Radek
11-10
12-9
8-13
12-9
10-11
 
 
7-14
9-12
11-10
70
15
Páralová Markéta
12-9
10-11
 
9-12
11-10
11-10
 
13-8
11-10
13-8
62
16
Jedlička Zdeněk
 
 
10-11
10-11
8-13
 
 
16-5
10-11
12-9
60
17
Kvoch Tomáš
 
 
 
 
 
1-20
1-20
2-19
 
 
59
18
Zich Libor
13-8
 
9-12
13-8
 
 
 
15-6
13-8
14-7
49
19
Vokáč Martin
 
11-10
 
 
 
12-9
 
 
 
 
19
20
Fedorová Mart.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
 
Výsledková listina - skupina C
 
Pořadí
Jméno
Mohelnice
Klatovy
Prostějov
Liberec T
Liberec Z
Cheb
Praha
Žďár
Mohelnice II
Brno
Body
1
Procházka Vojtěch
1-20
 
1-20
 
 
1-20
1-20
1-20
1-20
1-20
120
2
Krejčí Milan
2-19
4-17
4-17
1-20
2-19
3-18
2-19
6-15
3-18
2-19
114
3
Jobák Miroslav
 
 
6-15
2-19
1-20
9-12
 
3-18
4-17
 
101
4
Klíma Jaroslav
5-16
5-16
 
 
3-18
4-17
3-18
7-14
 
5-16
101
5
Suchánek Jiří
9-12
 
 
4-17
4-17
5-16
4-17
 
5-16
3-18
101
6
Habětinková Spom
7-14
6-15
7-14
7-14
6-15
 
5-16
10-11
10-11
7-14
88
7
Adámek Petr
4-17
7-14
5-16
 
 
 
 
5-16
8-13
9-12
88
8
Pešek Ladislav
6-15
 
9-12
 
5-16
7-14
 
9-12
6-15
6-15
87
9
Bobek Jiří
3-18
2-19
3-18
 
 
10-11
 
4-17
 
 
83
10
Mocek Jaromír
 
1-20
2-19
 
 
 
 
2-19
2-19
 
77
11
Lukešová Ivana
 
 
 
5-16
 
8-13
 
8-13
7-14
10-11
67
12
Bobková Naďa
14-7
8-13
10-11
 
 
12-9
 
13-8
 
 
48
13
Juřica Petr
10-11
 
11-10
 
 
 
 
12-9
 
8-13
43
14
Seman Jiří
8-13
9-12
 
 
9-12
 
 
 
 
 
37
15
Hrbek Miroslav
 
3-18
 
 
 
2-19
 
 
 
 
37
16
Špidlen Miroslav
 
 
 
3-18
 
6-15
 
 
 
 
33
17
Drozd David
 
 
 
 
 
 
 
 
9-12
4-17
29
18
Bubla Jiří
 
 
 
6-15
7-14
 
 
 
 
 
29
19
Macíček Libor
 
 
 
 
 
11-10
 
11-10
 
 
20
20
Pobucký Martin
12-9
 
 
 
 
 
 
 
12-9
 
18
21
Nechyba Václav
 
 
 
 
 
 
6-15
 
 
 
15
22
Čejka Petr
 
 
 
 
 
 
7-14
 
 
 
14
23
Šaňková Dana
 
 
 
 
 
13-8
 
 
 
15-6
14
24
Kotala Mojmír
 
 
8-13
 
 
 
 
 
 
 
13
25
Synek František
 
 
 
 
8-13
 
 
 
 
 
13
26
Keszeg Zoltán
 
 
 
 
 
19-2
 
 
11-10
 
12
27
Janoušek Petr
 
10-11
 
 
 
 
 
 
 
 
11
28
Fedra Petr
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11-10
10
29
Navrátil Petr
11-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10
30
Kyjánek Bohuslav
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12-9
9
31
Matoušek Jan
 
 
 
 
 
 
 
 
 
13-8
8
32
Havlík Stanislav
13-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8
33
Kolaříková Simova
 
 
 
 
 
 
 
 
 
14-7
7
34
Schneider Robert
 
 
 
 
 
14-7
 
 
 
 
7
35
Zelenka Jaroslav
 
 
 
 
 
15-6
 
 
 
 
6
36
Melkus Ivo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16-5
5
37
Mrtková Jarmila
 
 
 
 
 
16-5
 
 
 
 
5
38
Liška Radim
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17-4
4
39
Lindák Petr
 
 
 
 
 
17-4
 
 
 
 
4
40
Janko Ludvík
 
 
 
 
 
18-3
 
 
 
 
3
41
Šebesta Jan
 
 
 
 
 
20-1
 
 
 
 
1
42
Rejfíř Josef
 
 
 
 
 
21-1
 
 
 
 
1
 

Přihlášení

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Kdo je nový

  • jzak
  • psvatos
  • suchy
  • jd
  • rt