MČR jednotlivců v Ostravě - 2005 - Výsledková listina

 

 

MISTROVSTVÍ ČR 2005
Výsledky Mistrovství ČR ve stolním tenise vozíčkářů
5. - 8.5.2005 v Ostravě
 
Dvouhra ženy - para                                                 
1. FEDOROVÁ Martina (SKV Ostrava)        
2. PÁRALOVÁ Markéta (TJ Invaclub Loštice)            
                                                                                            
                                                                                                        
Dvouhra muži - kvadru                                              
1. ZVOLÁNEK Martin (SKV Ostrava)                                 
2. Tomáš (KAV Liberec)                                
3. PŘIBYL Tomáš (LSKV Liberec)                              
4. FIALA Pavel (SKV Praha)                                      
5. NOVÁK Pavel (SK Moravia Brno)                        
6. VEVERKA Radoslav (SKV Ostrava)                    
                  
                          
Dvouhra muži - para                                                   
1. STEFANU Michal (SK Nové Město n.M)               
2. TAUŠ René (LSKV Liberec)                                
3. GLAZAR František (SKV Praha)                          
4. TRČKA Lubomír (SKV Otrokovice)                     
5. ZMRZLÝ Karel (SK Moravia Brno)                     
6. SUCHARDA Jiří (SKV Praha)                              
7. KADLÍK Vladimír (SKV Otrokovice)                     
8. HADRAVA Jaroslav (SKV Otrokovice)    
9. RIBKA Bohuslav (SKV Ostrava)
10. VINTRLÍK Ladislav (SK Moravia Brno)    
11. NAVRÁTIL Stanislav (TJ Invaclub Loštice)
12. GRONYCH Jiří (SKV Ostrava)
 
 
Čtyřhra Open
 1.       TAUŠ-PŘIBYL (LSKV Liberec)
 2.       ZVOLÁNEK-RIBKA (SKV Ostrava)
 3.       ZMRZLÝ-VINTRLÍK (SK Moravia Brno)
 3.       STEFANU-ZAJPT (SK Nové Město n.M-KAV Liberec)
 5.- 8.  FEDOROVÁ-GRONYCH (SKV Ostrava)
 5.- 8.  PÁRALOVÁ- NAVRÁTIL (TJ Invaclub Loštice)
 5.- 8.  NOVÁK-TRČKA (SK Moravia Brno-SKV Otrokovice) 
 5.- 8   GLAZAR-SUCHARDA (SKV Praha)
 9.-10.  VEVERKA-FIALA (SKV Ostrava -SKV Praha)        
9.-10.  HADRAVA-KADLÍK (SKV Otrokovice)
 
 
   Open
1.         STEFANU Michal (SK Nové Město n.M)
2.         TAUŠ René (LSKV Liberec)
3.         ZVOLÁNEK Martin (SKV Ostrava)  
3.         GLAZAR František (SKV Praha)
5.-8.    ZAJPT Tomáš (KAV Liberec)
5.-8.     ZMRZLÝ Karel (SK Moravia Brno)
5.-8.     HADRAVA Jaroslav (SKV Otrokovice)
5.-8.     NAVRÁTIL Stanislav (TJ Invaclub Loštice) 
9.-16.  KADLÍK Vladimír (SKV Otrokovice) 
 9.-16. PÁRALOVÁ Markéta (TJ Invaclub Loštice) 
 9.-16.  NOVÁK Pavel (SK Moravia Brno)
 9.-16. RIBKA Bohuslav (SKV Ostrava)
9.-16.  PŘIBYL Tomáš (LSKV Liberec) 
 9.-16. FIALA Pavel (SKV Praha)
 9.-16. VEVERKA Radoslav (SKV Ostrava)
 9.-16. TRČKA Lubomír (SKV Otrokovice) 
17.-20. FEDOROVÁ Martina (SKV Ostrava)
17.-20. VINTRLÍK Ladislav (SK Moravia Brno)
17.-20. SUCHARDA Jiří (SKV Praha)
17.-20. GRONYCH Jiří (SKV Ostrava)
 
 

Přihlášení

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Kdo je nový

  • jzak
  • psvatos
  • suchy
  • jd
  • rt