Výsledková listina z Chebu

 Skupina A

1.      Hadrava Jaroslav                                TJ Sokol Lhůta

2.      Zmrzlý Karel                                      SK Moravia Brno

3.      Zvolánek Martin                                 SKV Ostrava

4.      Suchánek Jiří                                      SKST Liberec

5.      Trávníček Boris                                  SK Moravia Brno

6.      Kadlík Vladimír                                 SK Moravia Brno

7.      Tesař Miloš                                         Euro-Club HC Jilemnice

8.      Mrázek Jan                                         SKV Praha

9.      Suja Jan                                              TJ Invaclub Loštice

10.  Gronych Jiří                                        SKV Ostrava

11.  Harant Tomáš                                     SKVZR Cheb

12.  Ribka Bohuslav                                  SKV Ostrava

13.  Sucharda Jiří                                       SKVZR Cheb

14.  Kebísek Ivan                                      TJ Invaclub Loštice

Skupina B

1.      Krejčí Milan                                       SKV Praha

2.      Fiala Pavel                                          SKV Praha

3.      Tláskal Vladimír                                 SKV Nezlomení Pardubice

4.      Skyba Radek                                      SKV Ostrava

5.      Caha Patrick                                       SKV Nezlomení Pardubice

6.      Procházka Vojtěch                             SK Bosky Bošovice

7.      Melkus Ivo                                         SK Moravia Brno

8.      Hora Antonín                                     SKV Ostrava

9.      Zajpt Tomáš                                       SKV Ostrava

10.  Kalousek Miloš                                  SKVZR Cheb

11.  Motyčka Ladislav                              SKNové Město n.Metují

12.  Danko Štefan                                     SKV Praha

13.  Taburet Laurence                                Německo

14.  Zahn Hartmut                                      Německo

15.  Habětínková Spoměnka                     SKV Nezlomení Pardubice

16.  Klíma Jaroslav                                   SKV Praha

17.  Antonín Jiří                                        SKV Ostrava

18.  Adámek Aleš                                     SKV Ostrava


 

Skupina C

1.      Mentznerová Beáta                            SKV Ostrava

2.      Valachová Monika                             TJ Sokol Lhůta

3.      Hůlka Bohuslav                                  SKV Praha

4.      Procházka Ondřej                               SKV Ostrava

5.      Hrbek Miroslav                                  SKVZR Cheb

6.      Pachomov Maxim                              SKVOstrava

7.      Urban Pavel                                       SKV Praha

8.      GaudigsEgbert                                   Německo

9.      Husák David                                      SKVZR Cheb

10.  Hesse Karl Heinz                               Německo

11.  Pešek Vladislav                                 SK Nové Město n.Metují

12.  Šaňková Dana                                    Bílina

 

Přihlášení

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Kdo je nový

  • jzak
  • psvatos
  • suchy
  • jd
  • rt