Propozice, pozvánka, přihláška na MČR klubů 2019 /Jilemnice/ + seznam přihlášených

 MČR klubů proběhne 21. - 23.6. 2019 v Jilemnici.

Propozice, pozvánka a přihláška jsou v příloze.

Přihlášku vyplňte a pošlete na adresu euroclub.handicap@seznam.cz do 6.6.2019.

  

      MČR klubů vozíčkářů ve stolním tenisu Jilemnice 2019 - seznam přihlášených družstev

 1)      SKV Ostrava                              - Aleš Adámek
                                                              - Beáta Mentznerová
                                                              - Bohuslav Ribka

 2)      SK Moravia Brno A                   - Jiří Žák
                                                              - Boris Trávníček
                                                              - Vladimír Kadlík

 3)      SK Moravia Brno B                    - Ivo Melkus
                                                               - Petr Horský
                                                               - Vojtěch Vašíček

 4)      SKV Praha                                  - Pavel Fiala
                                                               - Milan Krejčí
                                                               - Bohuslav Hůlka

 5)      SKV NEZLOMENI                       - Spomenka Habětínková Tomić
         Pardubice                                       - Jiří Suchánek
                                                               - Vratislav Holík

 6)      KH EURO-CLUB HANDICAP     - Filip Nacházel
        Jilemnice A                                   - Peter Mihálik
                                                               - Miloš Tesař

 7)      KH EURO-CLUB HANDICAP     - Jan Suja
        Jilemnice B                                   - David Brejcha
                                                               - Andrej Meszároš

 8)      TJ INVACLUB Loštice               - Ivan Kebísek
                                                               - Ladislav Motyčka
                                                               - Radek Skyba

 9)      TJ SOKOL Lhůta A                    - Jaroslav Hadrava
                                                               - Petr Svatoš
                                                               - Jiří Sucharda

 10)   TJ SOKOL Lhůta B                     - Monika Valachová
                                                               - Radek Civiš
                                                               - Vladimír Pešek

 

PřílohaVelikost
MČR klubů 21 6 -23 6 2019 - Propozice.pdf309.33 KB
Pozvánka na MČR Jilemnice 2019.pdf896.22 KB
MČR klubů vozíčkářů Jilemnice 2019 přihláška.doc32 KB
MČR klubů Jilemnice 2019 - seznam přihlášených.pdf194.09 KB

Přihlášení

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Kdo je nový

  • jzak
  • psvatos
  • suchy
  • jd
  • rt