Český pohár

warning: Creating default object from empty value in /users/zalohovane/41693/stpara.cz/www/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Celkové pořadí Českého poháru 2010 po 9.turnaji v Brně

Červeně jsou označeni postupující a sestupující

Výsledky z turnaje v Brně

Skupina A

1 Stefanu Michal (SK Nové Město nad M)
2 Kadlík Vladimír (SK Moravia Brno)
3 Zmrzlý Karel (SK Moravia Brno)
4 Suchánek Jiří (SKST Liberec)
5 Ribka Bohuslav (TJ Sokol Kateřinky)
6 Tláskal Vladimír
7 Mrázek Jan (SKV Praha)
8 Fiala Pavel (SKV Praha)
9 Vintrlík Ladislav (SK Moravia Brno)
10 Harant Tomáš (SKVZR Cheb)
11 Procházka Vojtěch (Bošky Bošovice)

Skupina B

1 Žák Jiří (SK Moravia Brno)
2 Krejčí Milan (SKV Praha)
3 Navrátil Stanislav (TJ Invaclub Loštice)
4 Melkus Ivo (SK Moravia Brno)
5 Kebísek Ivan (TJ Invaclub Loštice)
6 Danko Štefan (SKV Praha)
7 Kubaň Jan (SKVZR Cheb)
8 Skyba Radek (SKV Ostrava)
9 Antonín Jiří (SKV Ostrava)
10 Vašíček Vojtěch (SK Moravia Brno)

Skupina C

1 Svatoš Petr
2 Bína Daniel (SKV Praha)
3 Hora Antonín (TJ Sokol Kateřinky)
4 Adámek Petr (SKV Otrokovice)
5 Zelený Aleš (SK Nové Město nad M)
6 Juřica Petr (SK Moravia Brno)
7 Macíček Libor (SK Moravia Brno)
8 Pešek Ladislav (SKST Liberec)
9 Kolaříková Simona
10 Fedra Petr
11 Barbierik Martin
12 Kroužel Leoš (Lokomotiva Pardubice)
13 Šeda Petr
14 Petřvaldský D.
15 Kamenný F.
16 Majo Jan
17 Kunze D.
18 Knobloch L.
19 Váša M.
20 Peř Marek
21 Bauer M.

Fotografie z turnaje v Pardubicích od Franty Habětínka

Výsledky z turnaje z Pardubic - 8. kolo Českého poháru

 

 

Skupina A  
     
Pořadí Jméno  
1 Stefanu Michal SK Nové Město nad Metují
2 Glazar František SKV Praha
3 Zmrzlý Karel SK Moravia Brno
4 Trčka Lubomír SKV Otrokovice
5 Zvolánek Martin Lokomotiva Pardubice
6 Suchánek Jiří SKST Liberec
7 Kadlík Vladimír SK Moravia Brno
8 Ribka Bohuslav SKV Ostrava
9 Suja Jan TJ Invaclub Loštice
10 Kalousek Miloš SKVZR Cheb
11 Tláskal Vladimír TJ Sokol Jasenná
12 Přibyl Tomáš SKST Liberec
13 Procházka Vojta SPS Bošky  Bošovice
14 Vintrlík Vladislav SK Moravia Brno

Výsledky 7. turnaje ČP z Lomnice nad Popelkou

 

 

  Skupina A
1   Tauš René (SKST Liberec)
2   Hadrava Jaroslav (SKV Ostrava)
3   Trčka Lubomír (SKV Otrokovice)
4   Zvolánek Martin (Lokomotiva Pardubice)
5   Sucharda Jiří (SKVZR Cheb)
6   Zmrzlý Karel (SK Moravia Brno)
7   Kadlík Vladimír (SK Moravia Brno)
8   Mrázek Jan (SKV Praha)
9   Suja Jan (TJ Invaclub Loštice)
10   Přibyl Tomáš (SKST Liberec)
11   Fiala Pavel (SKV Praha)
12   Kalousek Miloš (SKVZR Cheb)
13   Suchánek Jiří (SKST Liberec)
14   Tláskal Vladimír
15   Procházka Vojtěch (Bošky Bošovice)

Enersys Cup - Praha výsledky

Výsledková listina z Mezinárodního turnaje v Chebu

 

Turnaj ČP Liberec 2010

 V sobotu 5.6.2010 se v Liberci uskutečnilo další kolo Českého poháru ve stolním tenisu vozíčkářů, který pořádal liberecký sportovní klub SKST. Fotky z turnaje lze nalézt ve fotogalerii.

Pozvánka na turnaj Českého poháru do Liberce

 

 POZVÁNKA NA

 ČESKÝ  POHÁR VOZÍČKÁŘŮ VE STOLNÍM TENISU V LIBERCI

 

 

Přihlášení

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Kdo je nový

  • jzak
  • psvatos
  • suchy
  • jd
  • rt