Český pohár

Pozvánka na Český pohár v Liberci, 15.6.2013

Tradiční turnaj Českého poháru ve stolním tenisu se v polovině června uskuteční v liberecké TIPSPORT Aréně.

Termín: 15.6.2013

Začátek: v 10 hodin

Přihlásit se

 

 

Více informací najdete v přiloženém dokumentu.

Výsledky Otto Bock ČP po druhém turnaji v Mohelnici

Mohelnice - Siemens Cup 2013 - XVIII. ročník

Fotky z Klatov

Výsledková listina z Klatov

Pozvánka na turnaj do Klatov

Ohlédnutí za turnajem v Brně

Celkovým vítězem Českého poháru se stal Karel Zmrzlý z SK Moravia Brno

Cenu od firmy Otto Bock v hodnotě 10 000,- Kč obdržel Ivan Kebísek z Loštic

Skupina A - zleva 3. J.Hadrava, 1. M.Stefanu, 2. R.Tauš

Skupina B - zleva 2.S.Navrátil, 1. M.Svobodová, 3. L.Vintrlík

Skupina C - zleva 2. M.Tesař, 1. V.Hudeček, 3. P.Bosák

Celkové výsledky Otto Bock Českého poháru 2012

v příloze

Výsledková listina z posledního turnaje ČP z Brna

Skupina A

1 Stefanu Michal (SK Nové Město n.M)
2 Tauš René (SKST Liberec)
3 Jaroslav Hadrava (SKV Ostrava)
4 Zmrzlý Karel (SK Moravia Brno)
5 Mrázek Jan (SKV Praha)
6 Kadlík Vladimír (SK Moravia Brno)
7 Svatoš Petr (SKV Ostrava)
8 Suchánek Jiří (SKST Liberec)
9 Trčka Lubomír (SVK Otrokovice)
10 Žák Jiří (SK Moravia Brno)
11 Ribka Bohuslav (SKV Ostrava)
12 Harant Tomáš (SKVZR Cheb)
13 Fiala Pavel (SKV Praha)
14 Gronych Jiří (SKV Ostrava)
15 Krejčí Milan (SKV Praha)

Skupina B

1 Svobodová Markéta (TJ Invaclub Loštice)
2 Navrátil Stanislav (TJ Invaclub Loštice)
3 Vintrlík Ladislav (SK Moravia Brno)
4 Skyba Radek (SKV Ostrava)
5 Melkus Ivo (SK Moravia Brno)
6 Kebísek Ivan (TJ Invaclub Loštice)
7 Antonín Jiří (SKV Ostrava)
8 Danko Štefan (SKV Praha)
9 Jedlička Zdeněk (SKV Ostrava)
10 Habětínková S. (SKV Pardubice)
11 Vašíček Vojtěch (SK Moravia Brno)
12 Macíček Libor (SKV Pardubice)
13 Juřica Petr (SK Moravia Brno)

Skupina C

1 Hudeček Vratislav (SKV Ostrava)
2 Tesař Miloš
3 Bosák Pavel (TJ Invaclub Loštice)
4 Zelený Aleš (SK Nové Město nad M)
5 Barbierik Martin
6 Mentznerová Beáta (SKV Ostrava)
7 Moravcová Jana
8 Kolaříková Simona
9 Fedra Petr (SK Moravia Brno)
10 Trávníček Boris (SK Moravia Brno)
11 Kroužel Leoš (SKV Pardubice)
12 Kamenec Pavel
13 Adámek Petr (SKV Otrokovice)
14 Kožuch Adam
15 Majo Jan (SKV Ostrava)
16 Náhlík Jaroslav
17 Pokorná Michaela (SKV Ostrava)
18 Štěpánková Barbora (SKV Ostrava)
19 Tesař Pavel

Výsledková listina z Pardubic

Přihlášení

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Kdo je nový

  • jzak
  • psvatos
  • suchy
  • jd
  • rt