Český pohár

Ohlédnutí za turnajem v Brně

Celkovým vítězem Českého poháru se stal Karel Zmrzlý z SK Moravia Brno

Cenu od firmy Otto Bock v hodnotě 10 000,- Kč obdržel Ivan Kebísek z Loštic

Skupina A - zleva 3. J.Hadrava, 1. M.Stefanu, 2. R.Tauš

Skupina B - zleva 2.S.Navrátil, 1. M.Svobodová, 3. L.Vintrlík

Skupina C - zleva 2. M.Tesař, 1. V.Hudeček, 3. P.Bosák

Celkové výsledky Otto Bock Českého poháru 2012

v příloze

Výsledková listina z posledního turnaje ČP z Brna

Skupina A

1 Stefanu Michal (SK Nové Město n.M)
2 Tauš René (SKST Liberec)
3 Jaroslav Hadrava (SKV Ostrava)
4 Zmrzlý Karel (SK Moravia Brno)
5 Mrázek Jan (SKV Praha)
6 Kadlík Vladimír (SK Moravia Brno)
7 Svatoš Petr (SKV Ostrava)
8 Suchánek Jiří (SKST Liberec)
9 Trčka Lubomír (SVK Otrokovice)
10 Žák Jiří (SK Moravia Brno)
11 Ribka Bohuslav (SKV Ostrava)
12 Harant Tomáš (SKVZR Cheb)
13 Fiala Pavel (SKV Praha)
14 Gronych Jiří (SKV Ostrava)
15 Krejčí Milan (SKV Praha)

Skupina B

1 Svobodová Markéta (TJ Invaclub Loštice)
2 Navrátil Stanislav (TJ Invaclub Loštice)
3 Vintrlík Ladislav (SK Moravia Brno)
4 Skyba Radek (SKV Ostrava)
5 Melkus Ivo (SK Moravia Brno)
6 Kebísek Ivan (TJ Invaclub Loštice)
7 Antonín Jiří (SKV Ostrava)
8 Danko Štefan (SKV Praha)
9 Jedlička Zdeněk (SKV Ostrava)
10 Habětínková S. (SKV Pardubice)
11 Vašíček Vojtěch (SK Moravia Brno)
12 Macíček Libor (SKV Pardubice)
13 Juřica Petr (SK Moravia Brno)

Skupina C

1 Hudeček Vratislav (SKV Ostrava)
2 Tesař Miloš
3 Bosák Pavel (TJ Invaclub Loštice)
4 Zelený Aleš (SK Nové Město nad M)
5 Barbierik Martin
6 Mentznerová Beáta (SKV Ostrava)
7 Moravcová Jana
8 Kolaříková Simona
9 Fedra Petr (SK Moravia Brno)
10 Trávníček Boris (SK Moravia Brno)
11 Kroužel Leoš (SKV Pardubice)
12 Kamenec Pavel
13 Adámek Petr (SKV Otrokovice)
14 Kožuch Adam
15 Majo Jan (SKV Ostrava)
16 Náhlík Jaroslav
17 Pokorná Michaela (SKV Ostrava)
18 Štěpánková Barbora (SKV Ostrava)
19 Tesař Pavel

Výsledková listina z Pardubic

Výsledky turnaje Otto Bock Českého poháru v Praze

 

Turnaj v Lomnici zrušen

Turnaj českého poháru v Lomnici, který se měl konat 22.9.2012, byl pořadatelem zrušen.

Fotky z Chebu

Výsledková listina z Chebu

Skupina A

 1. Hadrava Jaroslav   SKV Ostrava
2. Kadlík Vladimír    SK Moravia Brno
3. Zmrzlý Karel    SK Moravia Brno
4. Mrázek Jan              SKV Praha
5. Suja Jan                               TJ Invaclub Loštice
6. Ribka Bohuslav  SKV Ostrava
7. Suchánek Jiří                                 SKST Liberec
8. Přibyl Tomáš SKST Liberec
9. Žák Jiří SK Moravia Brno
10. Fiala Pavel SKV Praha
11. Svatoš Petr SKV Ostrava
12. Kalousek Miloš         SKVZR Cheb
13. Tláskal Vladimír SKV Pardubice
14. Krejčí Milan                               SKV Praha
15. Harant Tomáš              SKVZR Cheb

 

Skupina B

1. Sucharda Jiří                SKVZR Cheb
2. Procházka Vojtěch                           SPS Bošky Bošovice
3. Danko Štefan                     SKV Praha
4. Navrátil Stanislav                TJ Invaclub Loštice
5. Skyba Radek                     SKV Ostrava
6. Hora Antonín                      SKV Ostrava
7. Zajpt Tomáš KAV Turnov
8. Motyčka Ladislav                SK Nové Město na M
9. Melkus Ivo SK Moravia Brno
10. Vašíček Vojtěch SK Moravia Brno
11. Antonín Jiří SKV Ostrava
12. Macíček Libor SKV Pardubice  
13. Kebísek Ivan                      TJ Invaclub Loštice
14. Svobodová Markéta TJ Invaclub Loštice
15. Hesse Karl - Heinz Leipzig / SRN
16. Zahn Hartmunt TC Halle / SRN
17. Juřica Petr SK Moravia Brno

 

Skupina C

 1. Hudeček Vratislav SKV Ostrava
2. Gaudigs Egbert TC Halle / SRN
3. Hrbek Miroslav              SKVZR Cheb
4. Bobek Jiří Nola Teplice
5. Kroužel Leoš SKV Pardubice  
6. Brasch Hans VFR Ludwigsburg   -   SRN
7. Pratsch Marco TC Halle / SRN
8. Majo Jan SKV Ostrava
9. Trávníček Boris SK Moravia Brno
10. Kříž   Jan SKVZR Cheb
11. Peř Marek SKV Pardubice

Čtyřhry

1. Suchánek - Hadrava SKST Liberec / SKV Ostrava
2. Kadlík - Zmrzlý SK Moravia Brno
3. Fiala - Krejčí SKV Praha
4. Harant - Tláskal SKVZR Cheb / SKV Pardubice
5.-8. Žák - Sucharda SK Moravia Brno / SKVZR Cheb
  Skyba - Hudeček SKV Ostrava
  Hora - Ribka SKV Ostrava
  Mrázek - Svatoš SKV Praha / SKV Ostrava

Průběžné výsledky Otto Bock Českého poháru po turnaji v Chebu

v příloze

Výsledky ČP z Liberce

Výsledky z turnaje českého poháru konaného 9.6.2012 v Liberci.

 

Skupina A

1 Tauš René (SKST Liberec)
2 Kadlík Vladimír (SK Moravia Brno)
3 Hadrava Jaroslav (SKV Ostrava)
4 Mrázek Jan (SKV Praha)
5 Zmrzlý Karel (SK Moravia Brno)
6 Suchánek Jiří (SKST Liberec)
7 Zvolánek Martin (SKV Pardubice)
8 Tláskal Vladimír (SKV Pardubice)
9 Ribka Bohuslav (SKV Ostrava)
10 Suja Jan (TJ Invaclub Loštice)
11 Přibyl Tomáš (SKST Liberec)
12 Žák Jiří (SK Moravia Brno)
13 Fiala Pavel (SKV Praha)
14 Krejčí Milan (SKV Praha)
15 Gronych Jiří (SKV Ostrava)
16 Harant Tomáš (SKVZR Cheb)
17 Urban Pavel (SKV Praha)

Skupina B

1 Sucharda Jiří (SKVZR Cheb)
2 Kábrt Bohumil (SKV Praha)
3 Jedlička Zdeněk (SKV Ostrava)
4 Procházka Vojtěch (Bošky Bošovice)
5 Zajpt Tomáš (KAV Turnov)
6-8 Vašíček Vojtěch (SK Moravia Brno)
6-8 Melkus Ivo (SK Moravia Brno)
6-8 Navrátil Stanislav (TJ Invaclub Loštice)
9 Danko Štefan (SKV Praha)
10 Skyba Radek (SKV Ostrava)
11 Páralová Markéta (TJ Invaclub Loštice)
12 Hora Antonín (TJ Sokol Kateřinky)
13 Kebísek Ivan (TJ Invaclub Loštice)
14 Antonín Jiří (SKV Ostrava)
15 Habětínková S. (SKV Pardubice)
16 Macíček Libor (SKV Pardubice)
17 Juřica Petr (SK Moravia Brno)

Skupina C

1 Bosák Pavel (TJ Invaclub Loštice)
2 Klíma Jaroslav (SKV Praha)
3 Trávníček Boris (SK Moravia Brno)
4 Jobák Miroslav (SKV Praha)
5 Majo Jan (SKV Ostrava)
6 Lukešová Ivana (SK Nové Město nad M)
7 Bolek Martin

Přihlášení

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Kdo je nový

  • jzak
  • psvatos
  • suchy
  • jd
  • rt